IndexClix Forum

HOŞGELDİNİZ & GÜZEL VE KAZANÇLI BİR SİTE

Started by cimbomlu88 2017-03-14 at 00:31
6 replies to this topic
cimbomlu88
Standard
Posts: 116
Arkadaşlar site gayet güzel kazandırıyor. Sitenin piyasanın hakim sitelerinden biri olacağını düşünüyorum. Bu yüzden yerlerinizi erkenden alıp, şimdiden kazançlarınızı katlayın derim.

792 kiralık refim var ve günlük yaklaşık 7$ kazanıyorum bu reflerle. Autopay de açık, bu da ayda yaklaşık 40-50$ kar bırakıyor diyebilirim. Siz de hesabınızı kitabınızı yapın.

Aşağıdaki konumda günlük istatistik ve kazançlarımı yayınlıyorum inceleyebilirsiniz Aklınıza takılan herşeyi bana bu konudan veya imzamdaki banner'daki sitemden de sorabilirsiniz. Herkese bol kazançlar dilerim

İSTATİSTİKLERİM

Üye olup destek vermek isteyen dostlar için Referans linkimiz= http://www.indexclix.com/?ref=cimbomlu88

« Last Edit: 2017-05-04 at 17:28 by cimbomlu88 »
tayeb
Posts:
Teşekkürler ve sizin gibi üyelerle gurur duyuyoruz
Bizim için sizinle daha fazla başarı

Saygılarımla
tayeb
cimbomlu88
Standard
Posts: 116
İlk ödememizi de birkaç dakika içinde aldık arkadaşlar Darısı diğer ödemelere

http://www.indexclix.com/forum.php?topic=1230
« Last Edit: 2017-03-23 at 21:22 by cimbomlu88 »
aliberk30
Posts:
Merhaba renktas refinden üye oldum yatırım yapıcam bana nasıl bir yol onerirsin çok yüksek bir miktar yatırmak istemiyorum 300 tl civarı bişey yatırıcam
denizyener
Posts:
arkadaşlar altta yazan linke tıklayın araştırdım güvenilir olanları listeledim. siz de burada olmayanlardan bana gönderin birbirimize referans olalım
cimbomlu88
Standard
Posts: 116
2 aydır uğramamışım buraya Yatırımımı çıkardım, öte bile geçtim. Benimle beraber yatırıma başlayanlar da kar etmeye başlamıştır diye düşünüyoruım.

Site gayet güzel ve stabil ilerliyor. İstatistiklerimi inceleyip, bütçenize göre yapacağınız yatırıma karar verebilirsiniz. Aklınıza takılan birşey olursa her zaman bana ulaşabilirsiniz.

Nimuze
Posts:
Üstat hayırlı kazançlar. Maaşallah her siteye üyesin. Ben ptc işinde yeni sayılırım. Yavaş yavaş yatırım yapma seviyesine geldim. Yanlış yapmaktan biraz çekiniyorum. İletişime geçebilir miyiz? Bi akıl danışsam yardımcı olur musun? ads 4 pro'ya refin oldum bu arada aktif üyeyim nimuze67 gmail yazarsan sevinirim.

© 2020 indexclix. All rights reserved

Powered by Evolutionscript Version 5.2