IndexClix Forum

Ptc sitelerine nasıl Referans bulunur

Started by KingKong5 2017-06-08 at 17:42
3 replies to this topic
KingKong5
Posts:
Ptc sitelerine nasıl Referans bulunur

İnternetten para kazan işleriyle uğraşıyorsanız bilirsinizki referanslara (alt üyelere) çok ihtiyacımız vardır ne kadar fazla alt üyemiz varsa okadar fazla kazanırız.

Öncelikle referans bulmak kolay bir iş değildir bunu kabullenelim ve bulduğunuz referansların çoğuda siteyi beğenmeyip siteden çıkacak veya bir iki gün tıklayıp bırakacaktır. Bu yüzden çok referansınız olması gerek, bolca referans nasıl bulunur hepsi alttaki konularda açıklanmıştır..

https://i.gyazo.com/08fcc49b3c3a99164c02acf74f88344f.png


Ptc sitelerinden istendiği takdirde ayda $100 ve üzeri net gelir sağlanabilir. Ama bunu yapmak deneyim ister, iyi bir gelir elde etmek için direk referans bulmak neredeyse şart. Referans kiralama, referans satın alma ya da direk referans bulma gibi olaylar sizin kazancınıza büyük etki eder.!

Sabitkazanç ekibi olarak ve tercübemize dayanarak sizlere yardım amacıyla hazırlanmış referans konuları alttaki linklerde. Her konuda referans bulmanın yeni bir yöntemi anlatılıyor, kesinlikle gerçek hayattan alınmış gerçek ve doğru yöntemler.! Sizde ücretsiz kolay ve ucuz yollardan referans bulmak istiyorsanız, BURADAKİ konulara bir göz atmanız yeterli olacaktır.

Referans sekmenindeki alt konular, Referans nasıl bulunur, 1 ayda 685 referans nasıl buldum, 1 ayda 306 referans, yeni ptc sitelerinden nasıl ücretsiz referans bulunur, Referans linkinden üye olmanın önemi nedir!, 10 günde 1022 referans nasıl bulunur, Etkili reklam etkili referans gelirleri, Ptc sitelerinde nasıl reklam verilir.

Unutmayalım ptc,den sadece tıklayarak değil tıklatarakda kazanabilirsiniz.!
Üstteki konuları okuduktan sonra bunun farkına varacaksınız.!

http://sabitkazanc.com/referans/
Hoşça kalın bolca kazanın..
« Last Edit: 2017-06-13 at 20:52 by KingKong5 »
KingKong5
Posts:
Arkadaslar konuda bahsettigimiz gibi iyi para kazanmak istiyorsaniz ptc,de bolca ücretsiz referans nasil bulunur bilmeniz gerekir.! Referanslar hakkinda istediginiz soruyu sorabilirsiniz, ister bu konunun altina isterseniz sitemizdeki iletisimden bir mail atmaniz yeterli olacaktir. Sizlere bol kazanclar dilerim..
simsek
KingKong5
Posts:
Quote: simsek
bende aynı sorunu yaşıyorum

film izle , bebek, kayseri halı yıkama , evden eve nakliyat , kayseri evden eve nakliyat , nevşehir perde 


Siz ne sorunu yasiyorsunuzki !

© 2020 indexclix. All rights reserved

Powered by Evolutionscript Version 5.2